graphic recoreder

Graphic recorder – https://aniastaskiewicz.pl/

Potrzebujesz graphic recorder na konferencję czy inne wydarzenie, gdzie prezentacja wizualna jest ważna. Już teraz możesz skorzystać z profesjonalnej usługi. graphic recoreder

Ułatwienie spotkań strategicznych.
Zebrałeś najjaśniejszego. Pomożemy Ci odkryć ich blask.

Ułatwiamy i dokumentuje setki spotkań rocznie. Korzystając z naszego unikalnego połączenia ilustracji strategii, zapisu graficznego i naszej własnej metody ImageThink™ ułatwiającej spotkania, pomagamy naszym klientom skutecznie opracowywać strategie, wizualizować najlepsze pomysły i oferować im narzędzia do przewidywania przyszłych wyzwań i podejmowania działań.

Nasi facylitatorzy czerpią z ponad dziesięcioletniego doświadczenia w prowadzeniu spotkań dla największych firm na świecie. Nasz proces rozpoczyna się od konsultacji mających na celu odkrycie prawdziwych celów spotkania i obejmuje solidne i szczegółowe plany, niestandardowe szablony wizualne oraz ćwiczenia, które pobudzają kreatywność.

Jak znaleźć CO: Zrównanie organizacyjne

Niezależnie od tego, czy są to zespoły uruchamiające nową jednostkę biznesową, produkt lub inicjatywę; lub ogólne zamieszanie dotyczące tego, kto jest liderem i jaka jest misja, ImageThink pomaga zdefiniować mandat, odkryć wspólne cele i rozbić silosy.

Definiowanie JAK: Planowanie strategiczne

Spotkania prowadzone przez komisję są skazane na porażkę, zanim się rozpoczną. Brak agendy. Brak struktury. Co najgorsze, brak dokumentacji. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz burzę mózgów, przedstawiasz prezentację, czy opracowujesz plan strategiczny, ułatwienie pomaga odkryć potencjał, wytyczyć ścieżkę i określić taktykę sukcesu.

Uwzględnienie Twojego DLACZEGO: Cel ponownego uruchomienia

Kkierujemy zespołami, aby uczynić profesjonalistę bardziej osobistym i rozbudzić inspirację. Współpraca na zdjęciach pobudza kreatywność, ułatwia rozwiązywanie problemów i wzmacnia cel. A zespoły zorientowane na cel zamieszkują misję i są bardziej podekscytowane i pasjonujące się pracą posuwającą się do przodu.

By edytor